OFFROAD W PREZENCIE

A może chcesz komuś podarować prezent w postaci offroadowego dnia? Możesz wziąć udział w indywidualnym szkoleniu 4×4 korzystając z naszego samochodu lub kupić u nas kupon podarunkowy dla bliskiej Ci osoby.

Przeprowadzimy dla Ciebie pełny, indywidualny cykl szkolenia 4×4 – z wykładem teoretycznym, jazdą wg. roadbooka oraz ćwiczeniami praktycznymi na torze. Jeśli znasz już podstawy jazdy offroadowej, albo po prostu chcesz spróbować tylko kierowania terenówką, możemy spotkać się od razu na torze i tam spędzić kilka godzin za kierownicą i w błocie, posiedzieć przy ognisku, wypróbować akcesoria offroadowe (np. przed zakupem wyciągarki). Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośrednio lub poprzez formularz poniżej, zaproponujemy rozwiązanie dobrane do Waszych potrzeb.

Dla osób dojeżdżających z dalszych rejonów Polski możliwość zorganizowania noclegów na terenie ośrodka Julinek. Na miejscu wiele atrakcji w tym m.in. park linowy, minigolf, plac zabaw dla dzieci. Mamy również możliwość przygotowania poczęstunku, obiadu, gorącej kolacji, czy imprezy przy grillu na terenie toru, w starym Folwarku z pełną obsługą cateringową. A może chcecie biwakować na terenie toru, mając przedsmak wyprawowej przygody?

MASZ PYTANIA, CHCESZ ZAMÓWIĆ KUPON? NAPISZ DO NAS

  Explopedia - dzień z offroadem

  POPRZEDNIE EDYCJE

  Szkolenie 4×4 przed wyprawą

  Michał przyjechał do nas na szkolenie 4x4 przed swoją wyprawą na Ukrainę. Dzięki temu mógł poznać samochód, jego zachowania w

  Read More

  Dzień z offroadem z Tripowscy.pl

  Dzień z Offroadem z Tripowscy.pl

  Na ostatnim szkoleniu 4x4 z serii Dzień z Offroadem gościliśmy ekipę Tripowscy.pl czyli Monikę i Jacka, którzy podróżują po całym

  Read More

  Shares

  Explopedia.net

  Shares