FIRMOWY OFFROAD

Organizujemy dzień z 4×4 dla firm. Zanim jednak zaprosimy Was na tor, chcemy poznać Waszą firmę, aby przygotowana zabawa była skrojona idealnie na miarę. Dzięki temu oprócz dynamicznie spędzonego dnia w terenie, wrócicie do codziennych zadań bardziej zmotywowani, lepiej zgrani i gotowi na łatwiejsze pokonywanie przeszkód w codziennych zadaniach.

Do Waszej dyspozycji będą samochody terenowe w pełni przygotowane do offroadowej zabawy, które będziecie musieli wykorzystać w trakcie robienia zadań i rozwiązywania zagadek. W międzyczasie możecie zjeść gorący posiłek w starym dworku lub bezpośrednio na torze w formie bufetu grillowego lub ogniska. Do dyspozycji jest również strzelnica z broni pneumatycznej oraz łuków.

Przygotowana oprawa graficzna materiałów wykorzystanych do imprezy, będzie spójna z Waszą identyfikacją wizualną, a fotorelacja będzie idealna do wykorzystania na stronach firmowych i profilach społecznościowych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy dla swojej firmy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio do naszej ekipy.

    Shares

    Explopedia.net

    Shares